Sorunuz var mı?

Makalelerimizde sorularınıza cevap bulabilirsiniz

Minimum Ripple (XRP) Bakiyesi

Ripple (XRP), paylaşılan global defterin spam veya kötü niyetli kullanım nedeniyle aşırı büyümesini önlemek için XRP adresinizde saklamanız gereken minimum miktar olan 20 XRP'lik bir rezerv gereksinimi uygular. 20 XRP, adresinizi etkinleştirmek, gönderme ve alma işlemlerine izin vermek için kullanılır.

 

Rain’de bir gönderim işlemini tamamlamak için, alıcı XRP adresinin hali hazırda minimum bakiyesi 20 XRP olmalı veya alıcı adreste hali hazırda minimum 20 XRP bakiyesi yoksa gönderilen miktarın en az 20 XRP olması gerekir.

 

Eğer minimum bakiyesi 20 XRP'den az olan bir adrese 20 XRP'den az bir tutar göndermeye çalışırsanız ve o cüzdanda var olan tutar 20XRP'den az ise, alıcı adresin bakiyesinin düşük olduğu konusunda uyarı alacaksınız.

Gönderim işlemini tamamlamak isterseniz, gönderilen tutarı XRP olarak artırabilir veya minimum rezerv bakiyesini içeren farklı bir adres seçebilirsiniz.

 

Rain Türkiye Hakkında

Türkiye’de faaliyet gösteren bir kripto para platformu olan Rain Türkiye ’nin şirket merkezi İstanbul’ dadır. Rain Türkiye aracılığı ile güvenli ve kurallara uygun bir şekilde Bitcoin ve diğer kripto paraları alabilir, satabilir ve saklayabilirsiniz.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Başka bir sorunuz var mı? Bir destek mesajı gönder.

Aradığınızı bulamadınız mı?

Destek ekibimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Talep Oluştur

Kişisel hesabı olan müşterilerimiz, sorularıyla ilgili olarak bizlerle bir yardım bileti oluşturarak iletişime geçebilirler

Canlı Sohbet

Sizlere e-posta veya canlı destek vasıtasıyla 24 saat içerisinde geri döneceğimizi garanti ederiz.

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey