Sorunuz var mı?

Makalelerimizde sorularınıza cevap bulabilirsiniz

Portföyünüzün zaman içindeki değerini takip edin!

Rain, portföyünüzün zaman içinde değerinin değişimini görmenizi sağlar. Portföyünüz seçilen zaman aralığına ait bütün itibari para ve kripto varlıklarınızın toplamıdır. Portföy grafiğini görüntülemek için Portföy sayfasını ziyaret edin.

Zaman İçinde Portföy Değeri ile; piyasadaki hareketlerine göre portföyünüzün değişimini, alım/satım işlemlerinizi ve para yatırma/çekme işlemlerinizi görebilirsiniz. Grafik, portföyünüzün güncel değerini (veya seçilen dönemdeki değeri) ve ayrıca seçim yaptığınız döneminin başlangıcına kıyasla paranızın değerini ve yüzde değişimini gösterir. Portföyünüzün değerini görmek ve farklı zamanlara ait aralıkları kontrol etmek için grafiğin herhangi bir alanını seçin.

Portföyünüzün değerinin zamana göre değişimini farklı para biriminde görüntülemek için para birimi geçiş butonuna tıklayabilirsiniz. Sayfada yer alan grafik ayrıca portföyünüzün performansını raporlama dönemleri arasında yaklaştırmak veya uzaklaştırmak için farklı periyotlar (1g, 1h, 1a, 3a, 6a, 1y) arasında geçiş yapmanızı sağlar.

 

Rain Hakkında

Rain, merkezi Bahreyn’de bulunan ve bir çok farklı ülkede faaliyet gösteren bir kripto varlık platformudur. Rain ile Bitcoin ve diğer kripto paraları en güvenli şekilde almanız mümkündür.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Başka bir sorunuz var mı? Bir destek mesajı gönder.

Aradığınızı bulamadınız mı?

Destek ekibimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Talep Oluştur

Kişisel hesabı olan müşterilerimiz, sorularıyla ilgili olarak bizlerle bir yardım bileti oluşturarak iletişime geçebilirler

Canlı Sohbet

Sizlere e-posta veya canlı destek vasıtasıyla 24 saat içerisinde geri döneceğimizi garanti ederiz.

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey