Referans Linkini Paylaşarak Bitcoin Kazanın

Rain Referans Programına Katılın

Rain, hem siz hem de arkadaşlarınız için Bitcoin kazanmanın her zamankinden daha keyifli olduğu bir referans programını hizmetinize sunuyor. Davet ettiğiniz arkadaşınız, Rain platformunda hesabını oluşturup doğrulayarak, size 50 TL değerinde Bitcoin kazandırıyor. Hesap doğrulama işlemini tamamlamış olan arkadaşınız, Rain platformunda minimum 1.000 TL miktarında işlem gerçekleştirmesi durumunda ise kendisine 50 TL ve size ekstra 50 TL değerinde Bitcoin kazandırıyor.

Rain Referans Programı Nasıl Çalışır?

1. Referans Linkinizi Paylaşımı

Rain hesabı ve uygulama aracılığıyla size özel referans linkini ya da QR kodunuzu arkadaşınızla paylaşınız.

2. Hesap Doğrulama Süreci

Linke tıklayan arkadaşınız, hesap doğrulama işlemini 2 gün içinde başarıyla gerçekleştirir ise size 50 TL değerinde Bitcoin kazandırmış olur. Ayrıca bu aşamada arkadaşınızın herhangi bir alım satım işlemi yapmasına gerek yoktur.

3. Hem Siz Hem de Arkadaşınız Bitcoin Kazansın

Hesap doğrulama işlemini tamamlayan arkadaşınız, 180 gün içinde minimum 1.000 TL’lik işlem hacmi gerçekleştirdikten sonra kendisine 50 TL ve size ekstra 50 TL değerinde Bitcoin kazandırır.

Diğer referans programlarından farklı olarak, davet edeceğiniz kişi sayısında herhangi bir sınırlama yoktur ve Rain'e davet ettiğiniz her kişi referans ödülünü alır ve size kazandırır.

Rain Hakkında

Rain, merkezi İstanbul'da bulunan ve global piyasanın önde gelen kripto varlık platformu olarak %0 işlem ücreti, banka düzeyinde güvenlik, 7/24 destek, onlarca kripto varlık ile alım-satım, depolama, takas işlemleri yapabilme ve çok daha fazlasının hizmetini sunar.

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey