Rain · Buy & Sell Bitcoin, Ethereum, and more in the Middle East
Rain · Buy & Sell Bitcoin, Ethereum, and more in the Middle East

Rain Blog

Global kripto para sektörünün önde gelen alım satım platformu Rain ile ilgili haberler ve güncellemeler

World of Women NFT'leri: Blockchain'le Daha Fazla Güç

Yayın Rain İçerik Ekibi - Jul 14, 7:00 PM

Kripto dünyası, dünyanın dört bir yanından çoğunlukla erkeklerin egemen olduğu bir sektör oldu. Kriptoya olan adaptasyon arttıkça kadınlar da teknolojinin ve beraberinde getirdiği özelliklerinden yararlanmak için sektöre dahil olmaya başladı. World of Women koleksiyonu, geleneksel olarak erkek egemen kripto dünyasını NFT'ler aracılığıyla daha kapsayıcı bir alana dönüştürmek amacıyla çıkarıldı.

World Of Women NFT'leri Nedir?

World of Women (WoW), ERC-721 standardıyla uyumlu Ethereum tabanlı 10.000 adet tamamen ısmarlama sanat eserinden oluşan popüler bir koleksiyondur. Tüm öğeler çeşitli arka plan ayarı, kıyafet seçimi, mesaj ve karaktere ilişkin özellikler içerir. World of Women; çeşitliliğe, entelektüelliğe ön ayak olan ilerici bir çevrim içi sahipler topluluğa sahiptir ve topluluk, kadınları güçlendirmeyi amaçlamaktadır. WoW üyeleri toplumsal cinsiyet eşitsizliği ve ayrımcılıkla mücadele etmeyi amaçlar ve bu günümüzün meselelerinde küresel ölçekte farkındalık yaratmak ister.

World of Women 2021'in ortalarında başladı ve projenin arkasında sanatçı Yam Karkai vardı. Yam, NFT alanına kadın odaklı bir koleksiyon getirmeyi amaçladı ve bu nedenle projeyi kendi başına başlattı. WoW ilk çıkışından sonra çok rağbet gördü ve floor (taban) fiyatı 2022'de yaklaşık 4 ETH'ye ulaştı. WoW #9248 parçası 260 ETH değerleme ile koleksiyonun en yüksek satışa ulaşmıştır.

World Of Women NFT'lerini Farklı Kılan Nedir?

World of Women, bugüne kadarki en büyük ölçekli kadın odaklı NFT projesidir. WoW ürünleri, 71.000 ETH civarında olan tüm zamanların en yüksek NFT satış hacimlerinden birine sahiptir.

Ayrıca World of Women, NFT girişimlerini güçlendiren bir avuç kadının amiral gemisidir, bu da onu çoğunlukla kadın yatırımcılar ve potansiyel topluluk üyeleri için çekici bir hedef haline getirir.

Sahipler, çeşitli avantajlardan ve özel haklardan yararlanma şansına sahiptir. Bunlar arasında yalnızca WoW NFT sahiplerinin katılabileceği yıllık canlı galalar, kripto Airdrop'lara özel katılım ve sahip olunan WoW sanat eserinin temel IP'si üzerinde tam kontrol bulunmaktadır.

World Of Women NFT'lerini Gelecekte Ne Bekliyor?

World of Women, ilerici ve iddialı hedefleri ile bilinen bir projedir ve bu nedenle bir sonraki girişimin oldukça zorlu olması şaşırtıcı olmamalıdır. Bunun nedeni, WoW'un evrenin derinliklerini keşfeden kadınları tasvir etmeyi ve dolayısıyla kadınların sonsuz yeteneklerini metafor olarak vurgulamayı amaçlayan World of Women Galaxy adlı tamamen yeni bir NFT koleksiyonunu başlatmayı planlamasıdır.

World of Women koleksiyonu; kadın odaklı yaklaşımı, benzersiz tasarımları, heyecan verici avantajları ve en önemlisi, dünyayı gelecek nesiller için daha kapsayıcı bir yere dönüştürmek için yola çıkan canlandırıcı kadın topluluğu sayesinde son derece popüler bir NFT koleksiyonudur.

logo-light

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2023 Rain Turkey