Rain · Buy & Sell Bitcoin, Ethereum, and more in the Middle East
Rain · Buy & Sell Bitcoin, Ethereum, and more in the Middle East

Rain Blog

Global kripto para sektörünün önde gelen alım satım platformu Rain ile ilgili haberler ve güncellemeler

Küresel Ağ'a Giden Yol: VeeFriends NFT'leri

Yayın Rain İçerik Ekibi - Jun 14, 7:00 PM

NFT alanı, teknoloji ve iş dünyasının tanınan yüzlerini heyecanlı proje ve koleksiyonlarla buluşturur. VeeFriends de buna istisna değildir ve girişimci/influencer iş adamı Gary “Vee” Vaynerchuk tarafından piyasaya sürülen, zamanın en popüler NFT koleksiyonları arasındadır. Bu yazımızda VeeFriends NFT'leri hakkında bilinmesi gereken her şeyi ve bu NFT'lerin neden küresel iş ağının kripto anahtarları olabileceğini anlattık.

VeeFriends NFT Fiyatları, Özellikleri ve Tarihi Hakkında Her Şey

VeeFriends, 10.255 parçalık bir NFT koleksiyonudur ve 100 benzersiz hayvanın elle çizilmiş resimlerinden oluşur. VeeFriends arka plan, renk ve giyilebilir eşya gibi çeşitli özellikleri birlikte sunan hayvan tasvirlerinden oluşur. VeeFriend NFT'leri, diğer birçok NFT koleksiyonu gibi Ethereum Blockchain'inde yaratılmıştır ve ERC-721 token standardını takip etmektedir. Gary Vaynerchuk'un bu koleksiyonu çıkarmasında yatan motivasyon; girişimci, potansiyele sahip, başarılı iş insanlarının toplanabileceği küresel ve özel bir çevrim içi topluluk yaratmaktır. VeeFriends koleksiyonuyla Gary Vee, Blockchain teknolojisinin güvenliğinden ve NFT'lerin doğrulanabilirliğinden yararlanarak hırslı bir takipçi grubu oluşturmayı amaçlamıştır. 

VeeFriends NFT'leri fiyatlanırken açık eksiltme usulü izlenmiştir. Yani her teklif önceden belirlenmiş yüksek bir fiyattan verilirken gerçek satış değeri olan 0,5 ETH'ye yavaşça düşürülür. 11 Mayıs 2021'deki lansmanında, koleksiyon toplamda 5.000 ETH üzerinde hacim sağlamıştır. Haziran 2022 itibariyle VeeFriends NFT'lerin floor (taban) fiyatı 7 ETH'dir ve gerçekleşen en büyük satış 130 ETH olmuştur. VeeFriend veya diğer Ethereum tabanlı NFT koleksiyonlarına yatırım yapmak için Ethereum varlığına sahip olmanız gerekmektedir. Ethereum'u güvenilir Rain kripto varlık platformunda saniyeler içinde satın alabilirsiniz.

VeeFriend'lerin Diğer NFT'lerden Farkı

VeeFriends koleksiyonu, sahiplerine Gary Vaynerchuk ile bağlantı kurma konusunda avantajlar sağlar. Ayrıca VeeFriends NFT'lerinde her hayvanın sunduğu farklı kullanım alanları vardır. Örneğin; VeeFriends adlı Dama Tavuğu (Checkers Chicken) resmi, sahiplerine Gary ile 60 dakika boyunca dama oynama hakkı verirken benzeri hayvan NFT’leri de diğer etkinlik türlerinin kilidini açacaktır.

Tüm VeeFriends koleksiyon sahiplerinin yararlanabileceği bir diğer alan da networking, iş, girişimcilik ve ilerlemeye ev sahipliği yapan VeeCon canlı etkinliğine katılmaktır.

VeeFriends NFT'lerini Gelecekte Ne Bekliyor?

İlk VeeCon etkinliği Mayıs 2022'de gerçekleştiği için yeni VeeFriends NFT sahiplerinin token'larından yararlanmak için avantajlar listesindeki sıralarını beklemeleri gerekecektir.Resmi web sitelerinde görülebileceği gibi VeeFriends'in yol haritasında birçok yeni proje var ve Gary Vee bağlantılı yeni etkinlikler olacaktır.

VeeFriends NFT'leri, iş insanları ve kripto dünyasının iddialı girişimcileri arasında popüler ve yüksek hacimli bir projedir. Özetlemek gerekirse Gary Vee'ye mümkün olduğunca yakın olmak isteyen biriyseniz VeeFriends NFT koleksiyonu size bu konuda yardımcı olacaktır. 

logo-light

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey