Rain Blog

Global kripto para sektörünün önde gelen alım satım platformu Rain ile ilgili haberler ve güncellemeler

Tether (USDT) Şimdi Rain'de Alım Satım İşlemlerine Açık

Yayın Çiçek Akgün - Oct 19, 5:00 AM

Rain platformuna Tether (USDT) ile kullanıcılarımızın işlem yapabileceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Kullanıcılarımız, Rainturk.com ve Rain Android/iOS mağazalarından indirebileceğiniz uygulamamız üzerinden USDT ile alım, satım, depolama, transfer ve takas işlemleri yapabilirler.

Tether (USDT), Ethereum Blockchain'de işlem gören ve ERC-20 ağı üzerinden kullanılmaya uygun bir stablecoin (stabil kripto para) çeşididir. Stablecoin, 1 USDT'nin 1 ABD Dolarına sabitlenmesi şeklinde açıklanabilir.  Stablecoin sistemiyle ilgili riskler söz konusu olsa da, USDT üreticisi Tether Limited, dolaşımda olan USDT ile eşit veya daha yüksek değerdeki banka rezervleri ve kredilerle USDT’nin desteklendiğini iddia etmektedir.

Rain platformunda kullanıcılarımızın stabil bir kripto varlığa erişmesine olanak sağlayarak, çeşitli alım satım seçeneğini arttırıyor olmanın heyecanını duyuyoruz. Tether (USDT), değer depolamak veya Amerikan Doları ile geleneksel bankacılığın sıkıntıları olmadan kripto para ekosisteminde rahatça kullanılabilmektedir.

Yakın zamanda Rain Türkiye'de listelenecek olan para kripto para birimlerinden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin. Rain platformunda ek olarak işlem yapmak istediğiniz kripto para birimleri var ise lütfen Bize ulaşın.  

Rain Türkiye platformuna buradan üye olabilirsiniz. Kullanıcılarımız, Rain platformunda USDT alım, satım, depolama, transfer ve takas işlemlerini rahatlıkla yapabilirler.

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey