Rain Blog

Global kripto para sektörünün önde gelen alım satım platformu Rain ile ilgili haberler ve güncellemeler

Rain’den #Geleceğeİşaret!

Yayın Rain İçerik Ekibi - Apr 25, 7:00 PM

Rain olarak, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile hayata geçirdiğimiz Eğitime Destek Projesi’yle bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı birlikte kutluyoruz. Bu proje kapsamında, TEGV aracılığıyla Türkiye’nin dört bir yanından 500 çocuğun bir yıllık eğitim masraflarını karşılayarak; ülkemiz için topluma faydalı bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamak istiyoruz. Nitelikli eğitime katkı sunmak üzere gerçekleştirdiğimiz bu projemiz ile; Türkiye’nin farklı bölgelerinden ilkokul çağındaki ihtiyaç sahibi çocuklara destek olacağız. Eğitimde fırsat eşitliğinin önemine inanıyor, her çocuğun nitelikli ve çağdaş eğitim alma şansına sahip olmasını arzu ediyoruz. Bu vizyonumuz doğrultusunda #Geleceğeİşaret olan çocuklarımızın eğitimine yıl içinde gerçekleştireceğimiz farklı projelerle de destek olmaya devam edeceğiz. 

23 Nisan’da duyurduğumuz bu projemizle birlikte; TEGV çocuklarına unutulmaz bir hediye vererek onların Beşiktaş hayalini de gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuklarımızı 23 Nisan’da Beşiktaş’ın antrenmanına götürerek, onları kulübün yıldız futbolcularıyla tanıştırdık ve bu özel günde unutulmaz anlar geçirmelerine vesile olduk.

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey