Rain Blog

Global kripto para sektörünün önde gelen alım satım platformu Rain ile ilgili haberler ve güncellemeler

Rain platformunda %0 işlem ücreti özelliği

Yayın Rain İçerik Ekibi - Apr 13, 7:00 PM

14 Nisan 2022: Rain platformu, %0 işlem ücreti özelliği ile piyasadaki rekabetçi ücret yapılarından birini başlatmıştır. %0 işlem ücreti ile sağlanan hizmet, hem banka işlemleri hem de kart işlemleri için geçerlidir.

Değişen tüketici davranışları ve kripto varlıklarına artan talep ile Rain, basit arayüzü ve kullanımı kolay bir platform oluşturmak için kullanıcılarına en iyi hizmetleri sunmaktadır. %0 işlem ücreti ile kullanıcılar, işlem yapmak istedikleri kripto varlığın fiyatını görebilecek ve sonrasında ise herhangi bir başka maliyet söz konusu olmayacaktır.

Basitleştirilmiş ücret yapısı, kullanıcıları kripto dünyasına olan güvenlerini geliştirirken ilk işlemlerini yaptıkları sırada kendilerini daha rahat hissedebilirler. Geçtiğimiz ay Rain, platformunun yeni ve geliştirilmiş sürümü Rain 2.0’yi piyasaya sürmüştür ve bu son güncelleme, kullanıcılarımız için sorunsuz bir alım satım deneyimi sunmuştur.

Rain kurucu ortağı AJ Nelson, “Kripto endüstrisine ilgi duyan milyonlarca yeni kullanıcıyı kazanmanın en hızlı yolunun %0 komisyondan geçtiğine inanıyoruz. Bir lider olarak Rain, piyasanın gidişatını belirlemek istiyor” demiştir.

2022 yılının başında Rain, 110 milyon değerinde yatırım fonu almış ve bu fonlama Coinbase Ventures, Global Founders Capital, MEVP, Cadenza Ventures, JIMCO ve CMT Digital dahil olmak üzere çok sayıda tarafın katılımıyla Paradigm ve Kleiner Perkins tarafından ortaklaşa yönetilmiştir.

Rain platformu, bölgesel genişlemeye odaklanmaya devam ederken, kripto varlıkları satın almak, satmak ve depolamak için güçlü ve güvenli bir alan sunmanın yanı sıra kripto varlıklar hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için düzenli eğitim fırsatları da sağlamaktadır.

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey