Rain · Buy & Sell Bitcoin, Ethereum, and more in the Middle East
Rain · Buy & Sell Bitcoin, Ethereum, and more in the Middle East

Rain Blog

Global kripto para sektörünün önde gelen alım satım platformu Rain ile ilgili haberler ve güncellemeler

Gary Vee ve NFT'leri: VeeCon'da Neler Yaşandı?

Yayın Rain İçerik Ekibi - Jun 14, 7:00 PM

NFT'ler, dünya çapında ünlüler ve iş insanları başta olmak üzere milyonlarca kişiyi cezbetmeyi başardı. Gary “Vee” Vaynerchuk, NFT koleksiyonunu çıkarmış ve koleksiyon adının duyulmasında aktif rol alıp kripto dünyasına dahil olmuştur. Bu yazıda, Gary Vee'nin NFT'ler hakkında düşüncelerini, kendi VeeFriends koleksiyonunu nasıl ve neden başlattığını ve gelecekte kripto dünyasından ne beklediğini ele alacağız.

 

Gary Vee ve Kripto Alanıyla İlişkisi Hakkında

Gary “Vee” Vaynerchuk, Belarus asıllı Amerikalı girişimci, influencer'dır. Aynı zamanda dobra ve sert tutumuyla yaptığı motivasyon konuşmalarıyla bilinen bir iş adamıdır. Vaynerchuk, şarap ve yazılım imparatorluklarını çoğunlukla tek başına kurdu ve yazılım girişimi onun teknoloji alanında erken konumlanmasını sağladı. Vaynerchuk, NFT'yi ilk duyduğunda hiçbir şey anlamadığını söylemiştir. Başlangıçta duyduğu şüphelere rağmen Gary Vee Vaynerchuk, araştırma yaparak yalnızca NFT'lerin amacını ve özelliklerini kavramamış; aynı zamanda kendi koleksiyonunu çıkarmak azmine erişmiştir.

Vaynerchuk, NFT'lere ve kripto varlıklara olan tutkusunun vizyon sahibi insanlarla bağlantı kurma ve eşsiz topluluklara ulaşma fırsatından geldiğini defalarca dile getirmiştir. Vaynerchuk birikim, reklam ve sürekli destekle VeeFriends NFT koleksiyonunu Mayıs 2021'de çıkarmıştır, VeeCon adlı çok önemli bir iş/kripto canlı etkinliğini organize etmiştir.

VeeFriends NFT'leri: Detaylar, Fiyat ve Geleceği

VeeFriends, Gary Vee'nin çıkarmış olduğu ve desteklediği NFT koleksiyonudur. Koleksiyon 10.255 elle çizilmiş eşsiz parçadan oluşur, her birinde farklı hayvan çizimleri vardır ve Gary Vee Vaynerchuk tarafından çizilmiştir. Bu resimler, Gary'nin merkeziyetsiz ve çevrim içi dünyasına bilet işlevi görür. Çeşitli avantajlarının yanı sıra, merakla beklenen NFT'ler Gary gibi girişimci iş insanlarının bulunduğu küresel bir ağa üyelik sağlar.

VeeFriends NFT'leri yayına girdikten sonra 0,5 ETH floor (taban) fiyatıyla kısa sürede tükendi. Şimdilerde herhangi bir VeeFriend NFT'sinin minimum değeri 7-8 ETH civarındadır ve bugüne kadar gerçekleşmiş en yüksek satış 130 ETH'dir.

VeeCon, 2022'nin En Çok Beklenen Kripto ve İş Etkinliği

VeeCon, Gary Vaynerchuk'un ev sahipliği yaptığı en önemli canlı bir iş etkinliğidir. Bu yıl 19-22 Mayıs tarihleri arasında Amerika'nın Minneapolis kentinde gerçekleşen VeeCoin etkinliğinde VeeFriend token sahipleri, ücretsiz şekilde etkinliğe katılım sağladılar ve topluluğun yatırımcı üyeleriyle doğrudan iletişim kurma; Snoop Dogg, Beeple ve Mila Kunis gibi ünlü konuşmacıları dinleme şansına sahip oldular.

Etkinlik beklentileri karşıladı ve kripto alanında bugüne kadar yapılmış en iyi etkinliklerden biri oldu.

Gary Vee, küresel iş dünyasının tanınan siması olmakla beraber VeeFriends NFT'leri ve VeeCon ile biyografisine yeni bir başarı öyküsü daha ekledi. Vee topluluğu, NFT'lerin tüm dünyadan vizyon sahibi insanları bir araya getirebileceğini ve bu birleşmenin ancak NFT'lerle mümkün olacağını gösterdi.

logo-light

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey