Rain · Buy & Sell Bitcoin, Ethereum, and more in the Middle East
Rain · Buy & Sell Bitcoin, Ethereum, and more in the Middle East

Rain Blog

Global kripto para sektörünün önde gelen alım satım platformu Rain ile ilgili haberler ve güncellemeler

Bu Hafta Takip Edilecek Kriptolar: LINK, GALA, NEXO, TRU

Yayın Rain İçerik Ekibi - Jun 14, 7:00 PM

Portföyünüz için piyasadaki mevcut binlerce token'ı birkaça indirgemek zorlu olabilir, bu yüzden kısa bir rehber yazısının faydalı olabileceğini düşündük. Yeni başlattığımız yazı serisinin ikinci bölümünde, bu haftanın dört kripto varlığını ele aldık. Chainlink (LINK), Gala (GALA), Nexo (NEXO) ve TrueFi (TRU) bu haftanın yazısına konuk oldular. Nedenini öğrenmek için okumaya devam edin.

Chainlink (LINK): Hafif Hareketlerle Güçlü Temeller

Chainlink (LINK), merkeziyetsizlik ve veri dönüşümünü bir arada sunan, önde gelen Blockchain oracle çözümleri arasındadır. Oracle çözümlerinde lider olmasına rağmen Chainlink, verdiği Blockchain hizmetleriyle ilgili genel bilinçsizlik nedeniyle henüz gerçek potansiyeline ulaşamamıştır. Son düşüşten önce, LINK yatırımcılarını güldüren bir fiyat performansı sergileyerek çift haneli günlük kazançlara ulaştı. Piyasadaki olumsuz fiyat hareketleri sonlandığında LINK'in, trend çizgisinin iyileşip iyileşmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Gala (GALA): Blockchain Tabanlı Oyunların Gelecekteki Lideri mi?

Gala Games (GALA), oyuncuların level atlama ve oyun içi kaynaklarından para kazanmalarını sağlayan çeşitli blockchain tabanlı oyunların ortak adıdır. Kullanıcılar, NFT satın alarak ve belirli görevler karşısında GALA token'ıyla ödüllendirilerek Gala platformuyla etkileşime girdikçe kazanabilir. Gala'nın Axie Infinity gibi oyun alanının en sağlam ismini yenmesi zor görünebilir ancak Gala'nın koyduğu farklılık, yalnızca bir programa odaklı platformları geride bırakan oyun portföy çeşitliliğinde yatmakta. Gala'nın zirveye giden yolu bulması biraz zaman alabilir ama zirveye enin sonunda ulaşacağa benziyor.

Nexo (NEXO): Sahipleri için Kripto Borç Verme ve Borçlanma

Nexo (NEXO), dünyanın en hızlı büyüyen kripto borç verme ve borçlanma platformları arasında yer alıyor. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP (XRP) ve Litecoin (LTC) sahipleri varlıklarını teminat olarak koyabilir ve karşılığında Nexo'dan likidite sağlayabilir. Ekosistemi, her gün milyonlarca ABD dolarında işlem yapılmasını kolaylaştırıyor ve bu rakamlar her geçen saat artıyor. Nexo'nun tek dezavantajı, kredi teminatı olarak yukarıda bahsettiğimiz yalnızca dört kripto varlığı desteklemesi gibi görünmekte.

TrueFi (TRU): En İyi Teminat Desteksiz Kripto Kredisi

TRUEFİ (TRU), teminatsız kripto kredi protokolüdür. Bu, teoride, borçluların fon almak için herhangi bir teminat koymaları gerekmediği anlamına gelir. Teminat yerine alabilecekleri fon tutarını belirleyen Truefi'ın sıkı denetlenen kredi puanı notu için iyi performans göstermeleri gerekir. TrueFi son zamanlarda hacmini artıyor ve bu da bazı yatırımcıların dikkatini çekmekte. Bu ivmelenmenin, protokolün yerel token'ı TRU'nun fiyat hareketine yansıyıp yansımayacağını yalnızca zaman gösterecek ancak etkisinin yakında göstermesi bekleniyor.

Tüm varlıkları aynı anda takip etmek çok zordur ancak yatırımcılar sadece belli başlı kripto varlıklara odaklanarak tutarlılık elde edebilirler. Bu hafta, olumlu haber akışı veya fiyat hareketlenmeleri olacak mı diye LINK, GALA, NEXO ve Tru'yu takip edebilirsiniz Bu gelişmeler görülmezse yüksek ihtimal destek noktalarını kaybedip önümüzdeki günlerde yukarı fiyatlanma için dirençle karşılaşacaklar.

logo-light

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey