Rain Blog

Global kripto para sektörünün önde gelen alım satım platformu Rain ile ilgili haberler ve güncellemeler

Kripto Haberleri

Yayın Rain İçerik Ekibi - Apr 07, 7:00 PM

Bitcoin Mid-Halving yaklaşması ile kritik bir haftaya giriliyor

Bitcoin yarılanması olarak da bilinen halving, fiyat değişimi açısından oldukça önemli ve BTC için kritik bir öneme sahip. En son gerçekleştirilen yarılanma sonrası Mid-Halving dönemi ile “orta-yarılanma” dönemi geliyor. Düşüş döngüsünün kırılmasında kurumsal firmaların yatırımları etki edebilir. Son dönem oluşan BTC büyümesi ile birlikte olumlu bir etki bekleniyor.

Bitcoin’in 45 bin dolara düşmesi kısa ömürlü gözüküyor

1 Nisan'da başlayan kripto varlık rallisi, 4 Nisan'da zorlu bir direnişle karşılaştı ve Bitcoin 45.000 doların altına düştü. Önceki akümülasyonunu değerlendirdiğimizde Bitcoin’deki düşüşün kısa vadeli olması bekleniyor. Genel olarak kripto varlık piyasa değeri şu anda 2.124 trilyon dolar ve Bitcoin'in hakimiyet oranı %40,9 olduğu düşünülünce bu düşüşün uzun vadeli olmadığı gözlemleniyor.

DAO oluşturmak için Ethereum en iyi Blockchain mi?

DAO'lar için tercih edilen Ethereum Blockchain hakimiyeti, güçlü olmaya devam etse de daha uygun olabilecek başka zincirler olabilir. Kripto endüstrisi, Blockchain tabanlı DApp'ler (Merkezi Olmayan Uygulamalar) için tercih edilen en uygun ağı Ethereum olarak belirledi ancak diğer zincirler de DAO'lar (Merkezi Olmayan Kuruluşlar) için daha uygun olabilir. Ethereum ve uyumlu zincirleri, diğerlerine kıyasla DAO sayısı açısından daha fazla avantaja sahip görülüyor.

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey