Rain · Buy & Sell Bitcoin, Ethereum, and more in the Middle East
Rain · Buy & Sell Bitcoin, Ethereum, and more in the Middle East

Rain Blog

Global kripto para sektörünün önde gelen alım satım platformu Rain ile ilgili haberler ve güncellemeler

Cool Cats NFT'leri: 2022'nin En İyi NFT Topluluğu mu?

Yayın Rain İçerik Ekibi - Jul 05, 7:00 PM

NFT'ler, koleksiyon ürünlerinden özel mülkiyete kadar çok çeşitli potansiyel kullanım alanına sahiptir. İlk NFT projelerinin çoğu, koleksiyon gibi yalnızca sınırlı ve tek bir kullanım alanına sahiptir. Yeni nesil koleksiyonlar ise aynı parçalara çeşitli özellikler getirerek bu yaklaşımı bir sonraki seviyeye taşımaktadır. Cool Cats NFT'leri, sahiplerine yalnızca koleksiyon mülkiyeti sunmakla kalmaz, aynı zamanda benzer vizyonlara sahip Cool Cats NFT sahipleri için kurulmuş çevrim içi bir topluluğa erişim sağlar. Bu yazıda, Cool Cats NFT'lerini keşfedeceğiz ve bu popüler koleksiyon hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğreneceğiz.

Cool Cats NFT'leri Nedir?

Cool Cats; çizgi film tarzında, fütüristik kedileri tasvir eden 9.999 eşsiz parçadan oluşan bir koleksiyondur. Ethereum tabanlı NFT'ler, 300.000'den fazla benzersiz özelliğe ve bunların kombinasyonlarına dayanarak programlanmış ve üretilmiştir. Her Cool Cat yani "Havalı Kedi" tamamen ısmarlama olmasına rağmen bazı kediler diğerlerinden daha nadirdir ve bu da koleksiyoncular için heyecan verici fırsatlar sunar.

Nadirlik durumuna göre kategorize edilmiş dört grup vardır. En az nadir olanı Cool Cats isimli kategoride bulunur ve birkaç bin adet vardır. Bunu Wild Cats yani Vahşi Kediler takip eder ve içerisinde daha az öge bulunur. Yaklaşık 1.750 NFT'nin bulunduğu Classy Cats yani Zarif Kediler bir sonraki kategoridir. Son olarak  Exotic Cats yani Egzotik Kediler, 650 öğeyle kategorinin en nadir olanıdır.

Cool Cats NFT'lerinin Eşsiz Yanı Nedir?

Cool Cat sahibi olmak, dünyadaki en canlı NFT topluluklarından birine giriş bileti sunar. Cooltopia adlı sanal bir dünyada Cool Cats sahiplerininin birbiriyle tanışacağı, network kuracağı bir alan yaratılacaktır. Ayrıca burada daha önce ortaya çıkmamış türler yaratılıp beslenebilecektir. Cooltopia tıpkı Cool Cats orijinal projesinde olduğu gibi tamamen topluluk üyelerine ait olacak, bu projeden gelen geliri de paylaşır olacaklar.

Cool Cats, yatırımcılar için yüksek değerlemeye sahip NFT mülkiyetinin yanı sıra gelişmiş bir Metaverse vaat eder. Bu özellikler, koleksiyonu öne çıkarmaktadır.

Cool Cats NFT'leri Gelecekte Ne Bekliyor?

Cool Cats aktif bir projedir ve bu nedenle yakın gelecekte erişimini genişletmeyi planlamaktadır. Planlanan girişimler arasında, hak sahiplerinin avantajlarını daha iyi kullanmasına yardımcı olacağı söylenen Cool Cats uygulaması ve sanal gerçeklik kapılarını ilk kez açacak Cooltopia evreni yer almaktadır.

Cool Cats fayda, koleksiyon değeri ve iddialı gelecek planları ile yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Cool Cats sahipleri, edindikleri network ile ayrıcalıklara sahip olur ve bu NFT sahiplerine özgü ayrıcalıklar topluluğu dinç tutmaktadır.

logo-light

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2023 Rain Turkey