Rain · Buy & Sell Bitcoin, Ethereum, and more in the Middle East
Rain · Buy & Sell Bitcoin, Ethereum, and more in the Middle East

Rain Blog

Global kripto para sektörünün önde gelen alım satım platformu Rain ile ilgili haberler ve güncellemeler

Art Blocks Curated: NFT Dünyasının İncelikli Sanatı

Yayın Rain İçerik Ekibi - Jun 21, 7:00 PM

Art Blocks, sayısız ünlü ve oldukça değerli NFT eserlerinin arkasındaki isimdir. Bu organizasyon, yalnızca titiz hazırlanmış standartlardan geçen ve dijital sanat alanının saygın isimleri tarafından övgü alan koleksiyonlar yayınlar. Yüksek standartlarına yenisini ekleyen Art Blocks, NFT yayıncısı olmak için bir proje başlatmış ve bunu Art Blocks Curated adı altında toplamıştır. Bu yazıda Art Blocks Curated koleksiyonu ve NFT dünyasının titizlikle seçilmiş sanat eserleri hakkında konuşacağız.

Art Blocks Curated NFT'leri Nedir?

Art Blocks Curated, oldukça saygın ve tanınmış yayıncı Art Blocks'un en iyi koleksiyonudur. Yükseltilmiş standartları ve son derece katı nitelik inceleme prosedürüyle Art Blocks Curated, NFT sanat eseri alanında yerini almıştır.

Bu koleksiyonda bir sanatçının sanat eseriyle yer alması için kalifiyeli olarak seçilmesi gerekir. Bunun için de sanatçının portföyünü Art Blocks'a sunması, eserini anlatması ve yine Art Blocks tarafından belirlenen teknik detaylara uyması gerekmektedir. Sunumdan sonra, sanatçılar ve uzmanlardan oluşan bir kurul çalışmayı değerlendirir ve eseri koleksiyona dahil edip etmemeye karar verir. Art Block Curated'ın resmi kılavuzuna göre sanat eseri teknik ve görünüm açısından en yüksek kalitede olmalıdır. Ayrıca NFT sanat eseri alanında henüz görülmemiş bir eser sunmalıdır ancak bunu başarmak epey zorludur.

Art Blocks Curated adı altında yaratılmış yaklaşık 57.000 NFT bulunmaktadır ve her bir farklı ve birçok sanatçı tarafından parçalar halinde oluşturulmuştur. Bu küçük koleksiyonlar farklı sanatçılara ait olduğundan, ürünler için gerçek bir taban fiyatı yoktur ancak bugüne kadar gerçekleşmiş en yüksek satış Dimitri Cherniak eseri Ringer #109 için 2100 ETH'dir.

Art Blocks Curated NFT'lerinin Eşsiz Yanı Nedir?

Art Blocks Curated, nitelik prosedürü ve saygın kurulu sayesinde sektörün en önde gelen isimleri arasında yer almakta.

Art Blocks Curated'ı diğer sanat projelerinden ayıran bir husus da farklı sanatçılara rağmen tek bir isim altında tüm sanat eserlerinin son derece iyi bir şekilde bir araya getirilmiş olmasıdır. Bu başarının sırrı, titizlikle inceleme ve değerlendirme süreci olabilir.

Art Blocks Curated NFT'lerini Gelecekte Ne Bekliyor?

Art Blocks Curated, zamanının en tanınmış ve saygın NFT yayıncıları arasındadır fakat projenin bir sonraki adımını doğru bir şekilde tahmin etmek zordur. Kimileri Art Blocks Curated'ın geleneksel, çevrim dışı sanat pazarına erişimini genişletmeyi amaçladığını iddia ederken kimileri de koleksiyonun Art Blocks'u tamamen devralmayı amaçladığına inanıyor.

NFT alanı utility (hizmet), çeşitli oyun içi avantajlar ve benzerleriyle ilgili olabilir ancak Art Blocks Curated olağanüstü sanat eserlerinin de bu alanda kendini varedebildiğini göstermiştir. Art Blocks Curated, yüksek fiyatlanması, itibarı ve titizlikle işleyen koleksiyon yapısı sebebiyle "kripto dünyasının en iyi sanatı" unvanını hak ediyor gibi görünmekte.

logo-light

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey