Have a question?

Find answers in our articles:

Portföyünüzün zaman içindeki değerini takip edin!

Rain, portföyünüzün zaman içinde değerinin değişimini görmenizi sağlar. Portföyünüz seçilen zaman aralığına ait bütün itibari para ve kripto varlıklarınızın toplamıdır. Portföy grafiğini görüntülemek için Portföy sayfasını ziyaret edin.

Zaman İçinde Portföy Değeri ile; piyasadaki hareketlerine göre portföyünüzün değişimini, alım/satım işlemlerinizi ve para yatırma/çekme işlemlerinizi görebilirsiniz. Grafik, portföyünüzün güncel değerini (veya seçilen dönemdeki değeri) ve ayrıca seçim yaptığınız döneminin başlangıcına kıyasla paranızın değerini ve yüzde değişimini gösterir. Portföyünüzün değerini görmek ve farklı zamanlara ait aralıkları kontrol etmek için grafiğin herhangi bir alanını seçin.

Portföyünüzün değerinin zamana göre değişimini farklı para biriminde görüntülemek için para birimi geçiş butonuna tıklayabilirsiniz. Sayfada yer alan grafik ayrıca portföyünüzün performansını raporlama dönemleri arasında yaklaştırmak veya uzaklaştırmak için farklı periyotlar (1g, 1h, 1a, 3a, 6a, 1y) arasında geçiş yapmanızı sağlar.

 

Rain Hakkında

Rain, merkezi Bahreyn’de bulunan ve bir çok farklı ülkede faaliyet gösteren bir kripto varlık platformudur. Rain ile Bitcoin ve diğer kripto paraları en güvenli şekilde almanız mümkündür.

Did this article answer your question?

Have more questions? Submit a ticket

Can't find what you're looking for?

Our support agents are standing by.

Submit a Ticket

For general inquiries, customers with Personal Accounts can contact us by submitting a ticket.

Live Chat

We guarantee a 24 hour response whether it is a live chat or email

Rain is a Crypto-Asset Services Provider headquartered in İstanbul. Rain provides services to its users at financial institution standards.

Company

Learn

Careers

Social

Scan to download

iOS & Android

Downloads

Copyright 2022 Rain Turkey