Have a question?

Find answers in our articles:

Referans Programı

Rain Referans Programı, referans linkiniz aracılığıyla üyeliği başarı ile doğrulanmış her arkadaşınızın Alım/Satım işlemleri için size bonus kazandırmaktadır.

Rain referans bağlantınız aracılığı ile kayıt olan arkadaşlarınız da belli kriterleri yerine getirdikten sonra sizinle birlikte ödül kazanmaktadır.

 

Referans Programı Nasıl Çalışır?

 • Rain mobil uygulamasının “Ayarlar” seçeneği ya da web sitemizin üst başlığında görebileceğiniz  “Bir Arkadaş Davet Edin” seçeneği üzerinden size özel referans linkinizi kopyalayarak arkadaşlarınız ile paylaşın.

 • Arkadaşlarınız sizin paylaştığınız referans bağlantısı üzerinden bir Rain hesabı oluşturmalıdır.

 • Referans bağlantınız aracılığıyla yeni hesap oluşturan arkadaşlarınız, linkin kullanıldığı tarihten itibaren 2 gün içerisinde kimlik doğrulama işlemlerini tamamlamalıdır. Bu kimlik doğrulama işlemi tamamlandığında arkadaşınız size 50 TL değerinde Bitcoin kazandırmış olur.

 • Arkadaşınız, kayıt işlemini takip eden 180 gün içerisinde 1000 TL değerinde alım ya da satım işlemi yaptığında arkadaşınız 50 TL değerinde Bitcoin kazanır ve size de ekstra 50 TL değerinde Bitcoin kazandırır.

 • Referans Programı yalnızca Türkiye’de ikamet eden ve Rain Türkiye Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen şartları karşılayan arkadaşlarınız için geçerlidir.

Detaylar

 • Referans bağlantınıza örnek olarak  https://www.rainturk.com/?ref=kullanıcı_referans_ID gibi olacaktır.

 • Aynı arkadaşınıza birden fazla referans olmamak koşuluyla referans olabileceğiniz kişi sayısının bir limiti yoktur.

 • İki farklı kullanıcının aynı kişi ile referans kodu paylaştığı durumlarda, yeni kullanıcının ilk kullandığı referans linki geçerli olacaktır.

 • Rain Türkiye, Referans Programı üzerinde düzenleme ve değiştirme haklarını saklı tutar.

Referans Ödülünüz Neden Görünmüyor?

 • Ödülünüzü alabilmeniz için arkadaşınızın sizin paylaşmış olacağınız referans linki aracılığıyla ulaşacağı sayfa üzerinden kayıt olması gereklidir. Link üzerinden ulaşılan kayıt sayfasına farklı bir yöntem ile ulaşmak mümkün olmadığından, farklı yöntemler ile yapılan kayıt işlemlerinde, size ait bir referans linki kullanılmamış olacaktır.

 • Referans ödülü; yalnızca referans linki kullanılarak hesabı doğrulanmış bir kullanıcının, bir ya da daha fazla alım/satım işleminin toplamında 1000 TL değerinde hacime ulaşmasıyla kazanılabilir.

 • Bonusunuzun hesabınıza ulaşması anlık olmayıp, zaman alabilmektedir.

 • Sahte ya da hileli yollarla oluşturulmuş hesapların saptanması için incelemeler tarafımızca yapılacaktır. Sahte hesaplar yasaklanacaktır.

Önemli Bilgilendirme

Bahsi geçen hile ve dolandırıcılık riskleri nedeniyle referans olduğunuz tüm hesapların onaylanacağı garanti edilmemektedir. Programın güvenilir ve yüksek onay oranıyla ilerlemesi için tüm gayretimiz ile çalışıyor olacağız.

Rain Türkiye, değişen piyasa koşulları, dolandırıcılık riski veya diğer nedenlerle referans programının şartlarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Referans programına katılarak ödül kazanmanın, Rain tarafından garanti edilmediğini kabul etmiş olursunuz.

 

Rain Türkiye Hakkında

Rain Türkiye, regülasyon odaklı ve güvenilir kripto projeler ile hızlı işlemlerin yapıldığı kripto varlık platformudur, Bitcoin ve diğer kripto varlık birimlerini güvenli bir şekilde satın almanızı, satmanızı, depolamanızı ve takas etmenizi sağlar.

Did this article answer your question?

Have more questions? Submit a ticket

Can't find what you're looking for?

Our support agents are standing by.

Submit a Ticket

For general inquiries, customers with Personal Accounts can contact us by submitting a ticket.

Live Chat

We guarantee a 24 hour response whether it is a live chat or email

Rain is a Crypto-Asset Services Provider headquartered in İstanbul. Rain provides services to its users at financial institution standards.

Company

Learn

Careers

Social

Scan to download

iOS & Android

Downloads

Copyright 2022 Rain Turkey