Have a question?

Find answers in our articles:

Tether (USDT) Artık Rain Türkiye’ de Alım-Satıma Açık

USDT’ nin artık Rain’ de işlem görebileceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugünden itibaren kullanıcılarımız; Türkiye’ de Rainturk.com ve Rain Android/iOS mağazalarından indirebileceğiniz uygulamamız üzerinden USDT alım/satım işlemleri yapabilir, saklayabilir, yatırabilir ve gönderebilirler.

 

USDT, Ethereum blok zincirinde bulunan ve ERC20 ağı üzerinde kullanılmaya uygun stabil bir kripto varlık birimidir. 1 USDT 1 Amerikan Doları (USD)’ na sabitlenmiştir.  USDT gibi varlıklara değer olarak sabitlenerek tokenize edilmiş kripto varlıklar, stabil coinler olarak bilinir. Herhangi bir stabil coin sistemiyle ilişkili riskler olsa da, USDT üreticisi Tether Limited; dolaşımda olan USDT ile eşit veya daha yüksek değerdeki banka rezervleri ve kredilerle USDT’ nin desteklendiğini iddia etmektedir.

 

Başta USDT olmak üzere yeni kripto varlıkların borsamızda listelenmesi; müşterilerimizden en çok gelen taleplerden biridir. Kullanıcılarımızın stabil bir kripto varlığa erişmesine olanak sağlayarak Türkiye' ye daha çok değer katıyor olmamızın heyecanı içerisindeyiz. Tether (USDT), değer depolamak veya Amerikan Doları (USD)' nı geleneksel bankacılığın sıkıntıları olmadan kripto para ekosisteminde rahatça taşımak için kullanılabilmektedir.

 

Yakında Rain Türkiye' de listelenecek olan para kripto para birimlerinden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin. Borsamıza eklememizi istediğiniz bir kripto para biriminiz mi var? Bize ulaşın

 

Rain Türkiye’ ye buradan üye olabilirsiniz. Bugünden itibaren kullanıcılarımız; Türkiye’ de USDT alım/satım işlemleri yapabilir, saklayabilir, yatırabilir ve gönderebilirler.Tether (USDT) bulundurmanın riskleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen makalemizi okuyun.

Did this article answer your question?

Have more questions? Submit a ticket

Can't find what you're looking for?

Our support agents are standing by.

Submit a Ticket

For general inquiries, customers with Personal Accounts can contact us by submitting a ticket.

Live Chat

We guarantee a 24 hour response whether it is a live chat or email

Rain is a Crypto-Asset Services Provider headquartered in İstanbul. Rain provides services to its users at financial institution standards.

Company

Learn

Careers

Social

Scan to download

iOS & Android

Downloads

Copyright 2022 Rain Turkey