Sorunuz var mı?

Makalelerimizde sorularınıza cevap bulabilirsiniz

Yeni Kripto Para Arzı (Initial Coin Offering-ICO) Teklifine Giriş

Yeni Kripto Para Teklifi olarak da bilinen Yeni Kripto Para Arzı (ICO), daha geniş pazarda listelenmeden önce yatırımcılara bir kripto para biriminin veya bir varlık göstergesinin (Token) teklif edildiği blok zinciri projeleri için bir kitle fonlaması uygulamasıdır.

 

NOT: Kripto Para Arzları yüksek riskli yatırımlar olarak kabul edilir, yatırım yapmadan önce proje hakkında gerekli araştırmayı yaptığınızdan emin olun.

 

Akıllı Sözleşmeler ve ICO projelerine katılmak için özel anahtarlarını kontrol ettiğiniz özel bir cüzdanınız olması gerekir.

 

Ne yazık ki, doğrudan Rain hesabınız aracılığı ile ICO veya Token Satış adreslerine gönderim yapamazsınız. Rain hesabınızı kullanarak katılımda bulunursanız, Rain katılımınızla ilgili fonları/tokenleri geri alamaz ve gelecekte tokeni desteklemeyebilir.

 

Bir ICO, Token Satışı veya herhangi bir akıllı sözleşmeye katılmak istiyorsanız, lütfen önce varlığınızı kişisel bir özel cüzdan adresinize göndererek, özel cüzdanınız aracılığı ile katkıda bulunun.

 

Rain hesabınızdan kripto para gönderme hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.

 

Rain Türkiye Hakkında

Türkiye’de faaliyet gösteren bir kripto para platformu olan Rain Türkiye ’nin şirket merkezi İstanbul’ dadır. Rain Türkiye aracılığı ile güvenli ve kurallara uygun bir şekilde Bitcoin ve diğer kripto paraları alabilir, satabilir ve saklayabilirsiniz.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Başka bir sorunuz var mı? Bir destek mesajı gönder.

Aradığınızı bulamadınız mı?

Destek ekibimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Talep Oluştur

Kişisel hesabı olan müşterilerimiz, sorularıyla ilgili olarak bizlerle bir yardım bileti oluşturarak iletişime geçebilirler

Canlı Sohbet

Sizlere e-posta veya canlı destek vasıtasıyla 24 saat içerisinde geri döneceğimizi garanti ederiz.

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey