200 TL Değerinde Bitcoin Kazan

Trabzonspor - Beşiktaş maçı skorunu doğru tahmin et, 200 TL değerinde Bitcoin kazanan 20 kişiden biri ol!

E-Posta adresi

 

Trabzonspor - Beşiktaş Maçı Bitcoin Ödüllü Tahmin Yarışması

Yarışması Katılım Koşulları

 1. Aşağıdaki yarışma koşulları, Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş tarafından @rain_turkiye Twitter hesabı üzerinden gerçekleşecek yarışma katılım koşullarını ifade etmektedir. Sadece @rain_turkiye Twitter hesabı üzerinden paylaşılacak yarışma içeriğine, yarışma koşullarına uygun cevap veren ve aşağıdaki katılım koşullarına uygunluk gösteren kullanıcılar yarışmaya katılım sağlayabilirler. 

 2. Yarışmaya katılım sağlamak için, @rain_turkiye Twitter hesabının takip edilmesi, yarışma içeriğinin retweet edilmesi ve maç skorunun doğru tahmin edilmesi gerekmektedir. 3 koşulu da yerine getiren kullanıcılar, aşağıdaki koşulları da sağlamasıyla birlikte yarışmaya katılım sağlayabilirler.

 3. Kazananlar, skor tahminlerinin tarih önceliklerine göre seçilecektir. Yarışma tweet’ini retweet eden, @rain_turkiye Twitter hesabını takip eden ve soruya en hızlı ve doğru bir şekilde cevap veren ilk 20 kişi, ödül kazanma hakkına sahip olacaktır. Ödülün hesaba iletilebilmesi için aşağıdaki koşulların da kullanıcı tarafından sağlanması gerekmektedir.

 4. Yarışma, 01 Nisan 2022 saat 18:30’da başlayacak ve 03 Nisan 2022 saat 20:29’da sona erecektir. Bu tarihler arasında katılım göstermemiş kullanıcıların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

 5. Yarışmaya başarıyla katılım sağlayanlar arasından 20 kişi, 200 TL değerince Bitcoin kazanacaktır.

 6. Yarışmaya katılan kişilerin, Twitter hesaplarının kilitli olmaması, kullanıcılara açık halde tweet’lerinin görülmesi gerekmektedir.

 7. Kazanan kişiler @rain_turkiye twitter hesabı üzerinden 05 Nisan 2022 tarihinde açıklanacaktır.

 8. Kazanan kişilerin ödüllerinin kendilerine ulaştırılabilmesi için, hesap onayı tamamlanmış bir şekilde Rain hesabının olması gerekmektedir. Henüz Rain hesabı açmamış olan kişilerin, 06 Nisan 2022 saat 23:59’a kadar hesap açması ve hesap onay işlemlerini tamamlaması gerekmektedir. Aksi taktirde, kazanan kişi ödül hakkını kaybeder ve ödül hakkı ilk sırada bulunan yedek talihliye geçer.

 9. Kazanan kişiler belirlendikten sonra herkese açık bir şekilde kazanan duyuruları yapılacaktır. Kazanan kişilerin @rain_turkiye Twitter adresine özel mesaj yoluyla iletişim bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. Bilgilerin 06 Nisan 2022 saat 23:59’a kadar gönderilmemesi halinde, kişi hakkını kaybedecek ve kazanan kişiler yedek talihlilerden talih sırasına göre seçilecektir.

 10. 18 yaşın altındaki kullanıcılar yarışmaya katılım sağlayamazlar. Katılım sağlamış ve ödül kazanmış olsalar dahi ödülleri geçersiz sayılacaktır. Bu kişiler yerine, kazanan kişiler yedek talihlilerden talihli sırasına göre seçilecektir. 

 11. Kazanılan ödüller kişiye özeldir ve devredilemez, satılamaz ya da başka bir şekilde kullanılamaz.

 12. Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş, Twitter platformundan ya da bu platforma erişim ile ilgili olarak oluşabilecek problemlerden dolayı sorumluluk kabul etmez.

 13. Katılımcıların herhangi bir şekilde yarışmayı manipüle etmesi durumu tespit edildiğinde, kullanıcının yarışmaya katılımı geçersiz sayılacaktır. Uygunsuz durumların tespiti halinde değerlendirme ve iptal hakkı tamamen Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş’ye aittir.

 14. Tüm katılımcılar, yukarıda yazan katılım koşullarını kabul etmiş sayılır. 

 15. Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş, katılım şartları üzerindeki düzenleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey