Rain · Buy & Sell Bitcoin, Ethereum, and more in the Middle East
Rain · Buy & Sell Bitcoin, Ethereum, and more in the Middle East

Beşiktaş - Konyaspor Maçına Özel Yarışmamız Başladı

3 çift kişilik VIP bilet ve Karakartallı çocuğuna seremoni hakkı ya da 15 çift kişilik Rain tribün biletinden birini kazanmak için hemen yarışmamıza katılın!

E-Posta adresi

 

Beşiktaş - Konyaspor Maçı / Ödüllü Yarışma Katılım Koşulları

 1. Aşağıdaki yarışma koşulları, Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş tarafından @rain_turkiye Twitter hesabı üzerinden gerçekleşecek yarışma katılım koşullarını ifade etmektedir. Sadece @rain_turkiye Twitter hesabı üzerinden paylaşılacak yarışma içeriğine, yarışma koşullarına uygun cevap veren ve aşağıdaki katılım koşullarına uygunluk gösteren kullanıcılar yarışmaya katılım sağlayabilirler. 

 2. Yarışmaya katılım sağlamak için, @rain_turkiye Twitter hesabının takip edilmesi, yarışma içeriğinin retweet edilmesi ve katılımcının bir arkadaşını yarışma tweet’inin altına etiketlemesi, etiketlediği kişiyi @rain_turkiye Twitter hesabını takip ettirmesi gerekmektedir. 3 koşulu da yerine getiren kullanıcılar, aşağıdaki koşulları da sağlamasıyla birlikte yarışmaya katılım sağlayabilirler.

 3. Yarışma tweet’ini retweet eden, @rain_turkiye Twitter hesabını takip eden ve yarışma tweet’inin altına 2 arkadaşını etikleyerek, arkadaşlarının @rain_turkiye Twitter hesabını takip etmesini sağlayan her 15. Kişi (15 - 30 - 45. kişiler olarak devam eder), Rain tribününden çift kişilik bilet ödülü kazanma hakkına sahip olacaktır. Yukarıdaki açıklamaya ek olarak, 150 - 300 - 450. kişilere VIP tribününden çift kişilik bilet ve yanlarında getirecekleri 6-12 yaş arası çocuklara seremoniye katılmak hakkı verilecektir. Katılımcılar, sadece 1 ödülden yararlanabilir. Bilet kazananların Beşiktaş Passolig kartı olması zorunludur. Aksi takdirde ödül kazanamazlar, kazansalar dahi hak iddia edemezler.

 4. Bilet kazanan kişilerin, Covid-19 kapsamında stada giriş yönetmeliği ile belirtilen tüm sağlık koşullarını karşılaması gerekmektedir.

 5. Yarışma, 18 Mayıs 2022 saat 19:03’te başlayacak ve 20 Mayıs 2022 saat 11:59’da sona erecektir. Bu tarihler arasında katılım göstermemiş kullanıcıların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

 6. Yarışmaya başarıyla katılım sağlayanlar arasından 15 kişi, Vodafone Park stadyumu Rain Tribünü’nden çift kişilik bilet, 3 kişi de VIP Tribünden çift kişilik bilet kazanma hakkı ve beraberlerinde getirecekleri 6 - 12 yaş arası çocukların seremoniye çıkartma hakkı elde edecektir. 

 7. Yarışmaya katılan kişilerin, Twitter hesaplarının kilitli olmaması, kullanıcılara açık halde tweet’lerinin görülmesi gerekmektedir.

 8. Kazanan kişiler @rain_turkiye twitter hesabı üzerinden 20 Mayıs 2022 Cuma günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Maç bileti kazanan kişilerin biletleri, maç saatine kadar Passo hesaplarına tanımlanmış olacaktır. 

 9. Kazanan kişilerin ödüllerinin kendilerine ulaştırılabilmesi için, Beşiktaş Passolig kartlarının aktif olması gerekmektedir. Beşiktaş Passolig kartı bulunmayan kişilerin maça gitme hakkı bulunmamaktadır.

 10. Kazanan kişiler belirlendikten sonra herkese açık bir şekilde kazanan duyuruları yapılacaktır. Kazanan kişilerin @rain_turkiye Twitter adresine özel mesaj yoluyla iletişim bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. Bilgilerin 20 Mayıs 2022 saat 17:00’ye kadar gönderilmemesi halinde, kişi hakkını kaybedecek ve kazanan kişiler yedek talihlilerden talih sırasına göre seçilecektir.

 11. 18 yaşın altındaki kullanıcılar yarışmaya katılım sağlayamazlar. Katılım sağlamış ve ödül kazanmış olsalar dahi ödülleri geçersiz sayılacaktır. Bu kişiler yerine, kazanan kişiler yedek talihlilerden talihli sırasına göre seçilecektir. 

 12. Kazanılan ödüller kişiye özeldir ve devredilemez, satılamaz ya da başka bir şekilde kullanılamaz. Kullanılması halinde, tüm sorumluluk katılımcıya aittir. Oluşabilecek herhangi bir sorundan Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş sorumlu tutulamaz.

 13. Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş, Twitter platformundan ya da bu platforma erişim ile ilgili olarak oluşabilecek problemlerden dolayı sorumluluk kabul etmez.

 14. Katılımcıların herhangi bir şekilde yarışmayı manipüle etmesi durumu tespit edildiğinde, kullanıcının yarışmaya katılımı geçersiz sayılacaktır. Uygunsuz durumların tespiti halinde değerlendirme ve iptal hakkı tamamen Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş’ye aittir.

 15. Tüm katılımcılar, yukarıda yazan katılım koşullarını kabul etmiş sayılır. 

 16. Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş, katılım şartları üzerindeki düzenleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.

logo-light

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey