Rain · Buy & Sell Bitcoin, Ethereum, and more in the Middle East
Rain · Buy & Sell Bitcoin, Ethereum, and more in the Middle East

İmzalı Beşiktaş Forması Kazanma Şansını Yakala

5 adet imzalı Beşiktaş formasından birini kazanmak için hemen Rain Türkiye Instagram hesabını takip et!

E-Posta adresi

 

İmzalı Beşiktaş Forması / Yarışma Katılım Koşulları

 1. Aşağıdaki yarışma koşulları, Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş tarafından @rain_turkiye Instagram hesabı üzerinden gerçekleşecek yarışma katılım koşullarını ifade etmektedir. Sadece @rain_turkiye Instagram hesabı üzerinden paylaşılacak yarışma içeriğine, yarışma koşullarına uygun cevap veren ve aşağıdaki katılım koşullarına uygunluk gösteren kullanıcılar yarışmaya katılım sağlayabilirler. 

 2. Yarışmaya katılım sağlamak için, @rain_turkiye Instagram hesabının takip edilmesi, Twitter’daki yarışma içeriğinin retweet edilmesi ve katılımcının bir arkadaşını  Instagram’daki yarışma post’unun altına etiketlemesi, etiketlediği kişiyi @rain_turkiye Instagram hesabını takip ettirmesi gerekmektedir. 4 koşulu da yerine getiren kullanıcılar, aşağıdaki koşulları da sağlamasıyla birlikte yarışmaya katılım sağlayabilirler.

 3. Yarışma tweet’ini retweet eden, @rain_turkiye Instagram hesabını takip eden ve yarışma post’unun altına arkadaşını etiketleyerek, arkadaşının da @rain_turkiye Instagram hesabını takip etmesini sağlayan 100. - 200. - 300. - 400. - 500. kişiler, imzalı Beşiktaş forması kazanma hakkı elde edecektir.

 4. Yarışma, 17 Haziran 2022 saat 19:03’te başlayacak ve 24 Haziran 2022 saat 23:59’da sona erecektir. Bu tarihler arasında katılım göstermemiş kullanıcıların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

 5. Yarışmaya başarıyla katılım sağlayanlar arasından 5 kişi, imzalı Beşiktaş forması (2021 - 2022 sezonu formalarından birini) kazanma hakkı elde edecektir.

 6. Yarışmaya katılan kişilerin, Twitter ve Instagram hesaplarının kilitli olmaması, kullanıcılara açık halde tweet’lerinin ve paylaşımlarının görülmesi gerekmektedir.

 7. Kazanan kişiler @rain_turkiye Instagram hesabı üzerinden 27 Haziran tarihinde, gün içerisinde açıklanacaktır.

 8. Kazanan kişiler belirlendikten sonra herkese açık bir şekilde kazanan duyuruları yapılacaktır. Kazanan kişilerin @rain_turkiye Instagram adresine özel mesaj yoluyla iletişim bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. Bilgilerin 28 Haziran 2022 saat 23:59’a kadar gönderilmemesi halinde, kişi hakkını kaybedecek ve kazanan kişiler yedek talihlilerden talih sırasına göre seçilecektir.

 9. 18 yaşın altındaki kullanıcılar yarışmaya katılım sağlayamazlar. Katılım sağlamış ve ödül kazanmış olsalar dahi ödülleri geçersiz sayılacaktır. Bu kişiler yerine, kazanan kişiler yedek talihlilerden talihli sırasına göre seçilecektir. 

 10. Kazanılan ödüller kişiye özeldir ve devredilemez, satılamaz ya da başka bir şekilde kullanılamaz. Kullanılması halinde, tüm sorumluluk katılımcıya aittir. Oluşabilecek herhangi bir sorundan Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş sorumlu tutulamaz.

 11. Ödülün kazanan talihliye ulaşımıyla ilgili olarak kargo firması kaynaklı bir sorun oluşması durumunda, Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş sorumluluk kabul etmez. 

 12. Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş, Instagram platformundan ya da bu platforma erişim ile ilgili olarak oluşabilecek problemlerden dolayı sorumluluk kabul etmez.

 13. Katılımcıların herhangi bir şekilde yarışmayı manipüle etmesi durumu tespit edildiğinde, kullanıcının yarışmaya katılımı geçersiz sayılacaktır. Uygunsuz durumların tespiti halinde değerlendirme ve iptal hakkı tamamen Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş’ye aittir.

 14. Tüm katılımcılar, yukarıda yazan katılım koşullarını kabul etmiş sayılır. 

 15. Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş, katılım şartları üzerindeki düzenleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.

logo-light

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey