Beşiktaş - Alanyaspor Maçına Bilet Kazanma Şansı Yakala

5 adet çift kişilik VIP bilet ya da 20 çift kişilik Rain Tribünü’nden bilet kazanma şansı için yarışmamıza katıl!

E-Posta adresi

 

Beşiktaş - Alanyaspor Maçı / Maç Bileti Ödüllü Yarışma Katılım Koşulları

 1. Aşağıdaki yarışma koşulları, Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş tarafından @rain_turkiye Twitter hesabı üzerinden gerçekleşecek yarışma katılım koşullarını ifade etmektedir. Sadece @rain_turkiye Twitter hesabı üzerinden paylaşılacak yarışma içeriğine, yarışma koşullarına uygun cevap veren ve aşağıdaki katılım koşullarına uygunluk gösteren kullanıcılar yarışmaya katılım sağlayabilirler. 

 2. Yarışmaya katılım sağlamak için, @rain_turkiye Twitter hesabının takip edilmesi, yarışma içeriğinin retweet edilmesi ve katılımcının bir arkadaşını yarışma tweet’inin altına etiketlemesi, etiketlediği kişiyi @rain_turkiye Twitter hesabını takip ettirmesi gerekmektedir. 3 koşulu da yerine getiren kullanıcılar, aşağıdaki koşulları da sağlamasıyla birlikte yarışmaya katılım sağlayabilirler.

 3. Yarışma tweet’ini retweet eden, @rain_turkiye Twitter hesabını takip eden ve yarışma tweet’inin altına arkadaşını etikleyerek, arkadaşının da @rain_turkiye Twitter hesabını takip etmesini sağlayan her 10. Kişi (10 - 20 - 30. kişiler olarak devam eder) ödül kazanma hakkına sahip olacaktır. Yukarıdaki açıklama ek olarak, 50 - 100 - 150 - 200 - 250. Kişilere VIP tribününden çift kişilik bilet verilecektir. Katılımcılar, sadece 1 ödülden yararlanabilir. 50 - 100 - 150 - 200 ve 250.kişiler, Rain Tribünü’nden bilet hakkı talep edemezler. 

 4. Bilet kazananların Beşiktaş Passolig kartı olması zorunludur. Aksi takdirde ödül kazanamazlar, kazansalar dahi hak iddia edemezler.

 5. Bilet kazanan kişilerin, Covid-19 kapsamında stada giriş yönetmeliği ile belirtilen tüm sağlık koşullarını karşılaması gerekmektedir.

 6. Yarışma, 06 Nisan 2022 saat 19:03’te başlayacak ve 08 Nisan 2022 saat 13:00’te sona erecektir. Bu tarihler arasında katılım göstermemiş kullanıcıların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

 7. Yarışmaya başarıyla katılım sağlayanlar arasından 20 kişi, Vodafone Park stadyumu Rain Tribünü’nden, 5 kişi ise VIP Tribünden çift kişilik bilet kazanma hakkı elde edecektir.

 8. Yarışmaya katılan kişilerin, Twitter hesaplarının kilitli olmaması, kullanıcılara açık halde tweet’lerinin görülmesi gerekmektedir.

 9. Kazanan kişiler @rain_turkiye twitter hesabı üzerinden 08 Nisan 2022 tarihinde, gün içerisinde açıklanacaktır.

 10. Kazanan kişilerin ödüllerinin kendilerine ulaştırılabilmesi için, Beşiktaş Passolig kartlarının aktif olması gerekmektedir. Beşiktaş Passolig kartı bulunmayan kişilerin maça gitme hakkı bulunmamaktadır.

 11. Kazanan kişiler belirlendikten sonra herkese açık bir şekilde kazanan duyuruları yapılacaktır. Kazanan kişilerin @rain_turkiye Twitter adresine özel mesaj yoluyla iletişim bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. Bilgilerin 08 Nisan 2022 saat 19:00’a kadar gönderilmemesi halinde, kişi hakkını kaybedecek ve kazanan kişiler yedek talihlilerden talih sırasına göre seçilecektir.

 12. 18 yaşın altındaki kullanıcılar yarışmaya katılım sağlayamazlar. Katılım sağlamış ve ödül kazanmış olsalar dahi ödülleri geçersiz sayılacaktır. Bu kişiler yerine, kazanan kişiler yedek talihlilerden talihli sırasına göre seçilecektir. 

 13. Kazanılan ödüller kişiye özeldir ve devredilemez, satılamaz ya da başka bir şekilde kullanılamaz. Kullanılması halinde, tüm sorumluluk katılımcıya aittir. Oluşabilecek herhangi bir sorundan Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş sorumlu tutulamaz.

 14. Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş, Twitter platformundan ya da bu platforma erişim ile ilgili olarak oluşabilecek problemlerden dolayı sorumluluk kabul etmez.

 15. Katılımcıların herhangi bir şekilde yarışmayı manipüle etmesi durumu tespit edildiğinde, kullanıcının yarışmaya katılımı geçersiz sayılacaktır. Uygunsuz durumların tespiti halinde değerlendirme ve iptal hakkı tamamen Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş’ye aittir.

 16. Tüm katılımcılar, yukarıda yazan katılım koşullarını kabul etmiş sayılır. 

 17. Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş, katılım şartları üzerindeki düzenleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey