Rain · Tether (USDT) Artık Rain Türkiye’ de Alım-Satıma Açık
    DestekOturum açın
Türkçe
DestekOturum açın

Blog

Türkiye’nin lider kripto para platformundan haberler ve güncellemeler

Tether (USDT) Artık Rain Türkiye’ de Alım-Satıma Açık

Yayın: Rain

19 Eki 2021 ÖÖ 5:00

USDT’ nin artık Rain’ de işlem görebileceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugünden itibaren kullanıcılarımız; Türkiye’ de Rainturk.com ve Rain Android/iOS mağazalarından indirebileceğiniz uygulamamız üzerinden USDT alım/satım işlemleri yapabilir, saklayabilir, yatırabilir ve gönderebilirler.

USDT, Ethereum blok zincirinde bulunan ve ERC20 ağı üzerinde kullanılmaya uygun stabil bir kripto varlık birimidir. 1 USDT 1 Amerikan Doları (USD)’ na sabitlenmiştir.  USDT gibi varlıklara değer olarak sabitlenerek tokenize edilmiş kripto varlıklar, stabil coinler olarak bilinir. Herhangi bir stabil coin sistemiyle ilişkili riskler olsa da, USDT üreticisi Tether Limited; dolaşımda olan USDT ile eşit veya daha yüksek değerdeki banka rezervleri ve kredilerle USDT’ nin desteklendiğini iddia etmektedir.

Başta USDT olmak üzere yeni kripto varlıkların borsamızda listelenmesi; müşterilerimizden en çok gelen taleplerden biridir. Kullanıcılarımızın stabil bir kripto varlığa erişmesine olanak sağlayarak Türkiye' ye daha çok değer katıyor olmamızın heyecanı içerisindeyiz. Tether (USDT), değer depolamak veya Amerikan Doları (USD)' nı geleneksel bankacılığın sıkıntıları olmadan kripto para ekosisteminde rahatça taşımak için kullanılabilmektedir.

Yakında Rain Türkiye' de listelenecek olan para kripto para birimlerinden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin. Borsamıza eklememizi istediğiniz bir kripto para biriminiz mi var? Bize ulaşın.  

Rain Türkiye’ ye buradan üye olabilirsiniz. Bugünden itibaren kullanıcılarımız; Türkiye’ de USDT alım/satım işlemleri yapabilir, saklayabilir, yatırabilir ve gönderebilirler.

Tether (USDT) bulundurmanın riskleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen makalemizi okuyun.

Rain, faaliyetlerini İstanbul’daki merkezinden sunmaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır. © Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş. Mersis No: 0734-1971-3980-0001

Reşitpaşa Mahallesi
Eski Büyükdere Caddesi, Windowist Tower, No:26/87
Sarıyer / İstanbul
Türkiye

Şirket

  1. Blog
  2. Kariyer

Sosyal