Rain · Rain 100 TL Değerinde Bitcoin Hediye Ediyor, şimdi üye Ol
    Destek
Türkçe
Destek

Blog

Türkiye’nin lider kripto para platformundan haberler ve güncellemeler

Rain 100 TL Değerinde Bitcoin Hediye Ediyor, şimdi üye Ol

featured
Yayın: Rain

02 Kas 2021 ÖS 7:00

Kayıt işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlayan müşterilerimizin hesaplarına 100 TL değerinde Bitcoin almaları için özel bir kampanya başlatıyoruz. Sınırlı bir süre için geçerli olacak bu kampanya kapsamında üye olan müşterilerimiz fırsattan yaralanabilecekler. 

Bu heyecan verici tekliften yararlanmak için; müşterilerimiz Rain mobil uygulamasından ya da rainturk.com adresinden kaydolmaları sonrasında 1 saat içerisinde profil bilgilerini tamamlayarak KYC süreçlerini sonlandırmaları ve hesaplarının onaylanmasından itibaren 7 gün içerisinde de minimum 500 TL işlem hacmine ulaşması gerekmektedir.

Kayıt işlemi başarılı bir tamamlamak için  başvuru sahiplerinin bazı kimlik bilgilerini sağlamaları istenecektir. Bunlara Doğrulanmış E-posta, Telefon Numarası, Uyruk ve Yüz Benzerliği Raporu dahildir. Referans Programı kapsamında arkadaş daveti üzerinden link ile kayıt olmuş kullanıcılar bu kampanyadan faydalanamamaktadır. 

Rain; Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP ve Tether gibi çeşitli kripto para birimlerini güvenli ve rahat bir şekilde satın alabileceğiniz, satabileceğiniz ve saklayabileceğiniz Türkiye'deki güvenilir kripto para ticaret platformlarından biridir. Rain, banka düzeyinde güvenlik sağlar ve müşterilerinin güvenliğini sağlamak için sıkı siber güvenlik protokolleri kullanarak bankacılık standartlarına uyar. Rain, müşterilerine yerel para birimlerinde yerel banka havalesi yoluyla uygun bir şekilde kripto para ticareti yapma imkanı sunar.

Bu sınırlı süreli teklifi sona ermeden önce kullanın ve bu yıl yapılacak daha heyecan verici duyurular için Rain'i takip etmeye devam edin.

Daha fazla bilgi veya yardım için lütfen [email protected] ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Rain, faaliyetlerini İstanbul’daki merkezinden sunmaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır. © Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş. Mersis No: 0734-1971-3980-0001

Reşitpaşa Mahallesi
Eski Büyükdere Caddesi, Windowist Tower, No:26/87
Sarıyer / İstanbul
Türkiye

Şirket

  1. Blog
  2. Kariyer

Sosyal