Sorunuz var mı?

Makalelerimizde sorularınıza cevap bulabilirsiniz

Tether (USDT) Artık Rain Türkiye’ de Alım-Satıma Açık

USDT’ nin artık Rain’ de işlem görebileceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugünden itibaren kullanıcılarımız; Türkiye’ de Rainturk.com ve Rain Android/iOS mağazalarından indirebileceğiniz uygulamamız üzerinden USDT alım/satım işlemleri yapabilir, saklayabilir, yatırabilir ve gönderebilirler.

 

USDT, Ethereum blok zincirinde bulunan ve ERC20 ağı üzerinde kullanılmaya uygun stabil bir kripto varlık birimidir. 1 USDT 1 Amerikan Doları (USD)’ na sabitlenmiştir.  USDT gibi varlıklara değer olarak sabitlenerek tokenize edilmiş kripto varlıklar, stabil coinler olarak bilinir. Herhangi bir stabil coin sistemiyle ilişkili riskler olsa da, USDT üreticisi Tether Limited; dolaşımda olan USDT ile eşit veya daha yüksek değerdeki banka rezervleri ve kredilerle USDT’ nin desteklendiğini iddia etmektedir.

 

Başta USDT olmak üzere yeni kripto varlıkların borsamızda listelenmesi; müşterilerimizden en çok gelen taleplerden biridir. Kullanıcılarımızın stabil bir kripto varlığa erişmesine olanak sağlayarak Türkiye' ye daha çok değer katıyor olmamızın heyecanı içerisindeyiz. Tether (USDT), değer depolamak veya Amerikan Doları (USD)' nı geleneksel bankacılığın sıkıntıları olmadan kripto para ekosisteminde rahatça taşımak için kullanılabilmektedir.

 

Yakında Rain Türkiye' de listelenecek olan para kripto para birimlerinden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin. Borsamıza eklememizi istediğiniz bir kripto para biriminiz mi var? Bize ulaşın

 

Rain Türkiye’ ye buradan üye olabilirsiniz. Bugünden itibaren kullanıcılarımız; Türkiye’ de USDT alım/satım işlemleri yapabilir, saklayabilir, yatırabilir ve gönderebilirler.Tether (USDT) bulundurmanın riskleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen makalemizi okuyun.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Başka bir sorunuz var mı? Bir destek mesajı gönder.

Aradığınızı bulamadınız mı?

Destek ekibimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Talep Oluştur

Kişisel hesabı olan müşterilerimiz, sorularıyla ilgili olarak bizlerle bir yardım bileti oluşturarak iletişime geçebilirler

Canlı Sohbet

Sizlere e-posta veya canlı destek vasıtasıyla 24 saat içerisinde geri döneceğimizi garanti ederiz.

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey