Sorunuz var mı?

Makalelerimizde sorularınıza cevap bulabilirsiniz

Rain Türkiye Hoşgeldin Kampanyası (Başlangıç:Eylül 2021)

Kampanya Şartları:

  1. https://www.rainturk.com/ adresinden kimlik doğrulaması yapılmış bir hesap açmak,

  2. Kimlik doğrulaması yapılmış hesabın 15 Ağustos 2021’den sonra https://www.rainturk.com/ adresinden kimlik doğrulaması ile açılmış ilk beşyüz (500) hesaptan birisi olması

  3. https://twitter.com/rain_turkiye?s=11 adresinde yer alan Rain_Turkiye Twitter hesabını takip etmek.

Kampanya Hükümleri

  1. İşbu Rain Türkiye Hoşgeldin Kampanyası (Kampanya) Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş. (Rain Türkiye) tarafından yapılmaktadır. Bu kapsamda Rain Türkiye’nin müdahil olduğu şirketler grubuna ve/veya iştiraklerine karşı herhangi bir borç yüklenemez.

  2. Kampanya’dan sadece gerçek kişiler yararlanabilir. Kampanya’dan yararlanabilmek için yukarıda belirtilen kampanya şartlarının ve özellikle Rain Türkiye’nin belirlediği kimlik doğrulaması şartlarının (Kampanya Şartları) yerine getirilmesi zorunludur. Uyuşmazlık halinde şartların yerine getirilip getirilmediğine dair hususlarda Rain Türkiye’nin kayıt ve belgeleri münhasır delil hükmündedir.

  3. Rain Türkiye, Kampanya Şartlarında dilediği zaman değişikliğe gitme hakkını saklı tutar.

  4. Rain Türkiye, dilediği zaman Kampanya’yı sona erdirebilir.

  5. Kampanya Şarları’nı sağlayan ilk 2000 gerçek kişiye 100 TL değerinde Bitcoin (BTC) dağıtılacaktır. Bir BTC’nin kaç TL olduğunu değerleme yetkisi münhasıran Rain Türkiye’ye aitir. Dağıtım esnasında oluşan BTC aktarma ücretleri ve sair ücretlerden Rain Türkiye sorumlu değildir. BTC’lerin kullanıcı hesaplarına aktarılma zamanını dürüstlük kurulı doğrultusunda Rain Türkiye belirleyecektir. Bu kapsamda Rain Türkiye hesap doğrulamasını müteakip 24 iş saati içerisinde aktarımı yapmaya çalışacaktır.

  6. Kampanya’ya katılan kişiler Rain Türkiye’nin Kullanıcı Sözleşmesini, işbu Kampanya Hükümlerini ve KVKK Aydınlatma Metnini okuyup kabul etmiş sayılacaklardır.

  7. Rain Türkiye ve tüm grup şirketlerinin her türlü hakkı saklıdır.*Kampanya'nın 5.maddesi 28/09/2021 tarihinde "ilk 500" ifadesi "ilk 1000" olacak şekilde ve daha sonra 06/10/2021 tarihinde "ilk 2000" olacak şekilde 3.madde çerçevesinde değiştirilmiştir.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Başka bir sorunuz var mı? Bir destek mesajı gönder.

Aradığınızı bulamadınız mı?

Destek ekibimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Talep Oluştur

Kişisel hesabı olan müşterilerimiz, sorularıyla ilgili olarak bizlerle bir yardım bileti oluşturarak iletişime geçebilirler

Canlı Sohbet

Sizlere e-posta veya canlı destek vasıtasıyla 24 saat içerisinde geri döneceğimizi garanti ederiz.

Rain, regülasyon odaklı kripto varlık alım ve satım platformudur. Rain finansal kurum standartlarında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Şirket

Öğrenin

Kariyer

Sosyal

Rain uygulamasını indirmek için QR kodu tarayın

iOS & Android

İndirmeler

Telif Hakkı 2022 Rain Turkey